CCIG Group Sp. z o.o.
Łódź Obsługa Klienta / Call Center

Praca od zaraz! Obsługa Klienta - Łódź (również zdalnie)

CCIG Group Sp. z o.o. Łódź
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Oferta pracy w firmie CCIG skierowana jest zarówno do studentów/uczniów chcących pogodzić pracę z nauką jak i dla osób które statusu nie posiadają.

Grafik ustalany jest indywidualnie, dlatego każda zatrudniona osoba może wybrać w jakich dniach i godzinach chciałaby pracować.

Jedynym warunkiem jest ukończenie pakietu wdrożeniowego przygotowującego do pracy który trwa 6 dni. Takie wdrożenie będzie startowało 15 jak i 22 kwietnia.

Jako jedne z największych call center w Polsce poszukujemy osób na stanowisko: Konsultant ds. Obsługi Klienta.

Konsultant ds. Obsługi Klienta - praca w Łodzi

Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania na projekcie:

- informowanie Klientów o najnowszych usługach i produktach,
- negocjacje, zbijanie obiekcji, argumentacja (odbędziesz cykl nowoczesnych szkoleń w tym zakresie),
- aktywna sprzedaż.

Nasze oczekiwania:

- chęć do pracy, rzetelność, pozytywne nastawienie do roli na nowym stanowisku,
- dyspozycyjność do pracy min. 120 godzin w miesiącu (min. 25 godziny w tygodniu),
- dyspozycyjność na pakiet wdrożeniowy (6 dni po ok. 6 godzin dziennie),
- mile widziany status osoby uczącej się.

Oferujemy:

- stałą stawkę godzinową 27,70 zł brutto oraz konkurencyjny system premiowy (nawet 1500zł 'na rękę' każdego miesiąca)
- elastyczny grafik, układany samodzielnie z tygodnia na tydzień,
- pracę w samym centrum Łodzi,
- realną możliwość awansu w strukturach firmy,
- pracę w przyjaznym i tolerancyjnym środowisku :)

Podsumowując, poszukujemy otwartych i uśmiechniętych ludzi do współpracy z Nami. Zapraszamy do aplikacji! Odezwiemy się w ciągu kilku dni!