CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 lipca 2021. Zobacz aktualne

Praca od zaraz dla studenta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy naszej firmie niepowtarzalny charakter.

Twoje zadania:

  • udzielanie informacji z zakresu korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej i funkcjonowania systemu ubezpieczenia zdrowotnego,
  • przekazywanie informacji dot. dokumentów potwierdzających prawo do świadczeń, wysokości składki, zasad dot. e-recept, e-skierowań i e-zwolnień i innych skierowań i zaświadczeń,
  • informowanie o prawach i obowiązkach pacjenta,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi.

Jeżeli:

  • posiadasz ukończone wykształcenie średnie i obecnie kontynuujesz naukę np. na studiach wyższych,
  • jesteś gotowy/a do szkolenia w dniu 25.05 bądź 26.05 w godz. 10:00-16:00,
  • jesteś dyspozycyjny/a do pracy od 27.05 bądź 28.05 i koniecznie w dniach 29-30.05,
  • cechuje Ciebie pozytywne nastawienie,
  • jesteś osobą komunikatywną, łatwo nawiązującą relacje i lubisz pracę z ludźmi!
  • chcesz pracować przy największym projekcie infolinii medycznej w Polsce,
  • to aplikuj i razem z nami wspieraj zdrowie Polaków!

Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu, gwarantujemy, że rozwiniesz swoje umiejętności przy największym tego typu projekcie w Polsce, jak również zyskasz nowe doświadczenie zawodowe! Otrzymasz wsparcie managera i trenera, pakiet szkoleń i atrakcyjny system premiowy!

Jeżeli to ogłoszenie jest dla Ciebie, aplikuj jak najszybciej! Czekamy na Ciebie!