CCIG
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center

Praca od zaraz dla studenta

Rekrutacja zdalna
CCIG Wrocław
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy naszej firmie niepowtarzalny charakter.

Twoje zadania:

  • udzielanie informacji z zakresu korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej i funkcjonowania systemu ubezpieczenia zdrowotnego,
  • przekazywanie informacji dot. dokumentów potwierdzających prawo do świadczeń, wysokości składki, zasad dot. e-recept, e-skierowań i e-zwolnień i innych skierowań i zaświadczeń,
  • informowanie o prawach i obowiązkach pacjenta,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi.

Jeżeli:

  • posiadasz ukończone wykształcenie średnie i obecnie kontynuujesz naukę np. na studiach wyższych,
  • jesteś gotowy/a do szkolenia w dniu 25.05 bądź 26.05 w godz. 10:00-16:00,
  • jesteś dyspozycyjny/a do pracy od 27.05 bądź 28.05 i koniecznie w dniach 29-30.05,
  • cechuje Ciebie pozytywne nastawienie,
  • jesteś osobą komunikatywną, łatwo nawiązującą relacje i lubisz pracę z ludźmi!
  • chcesz pracować przy największym projekcie infolinii medycznej w Polsce,
  • to aplikuj i razem z nami wspieraj zdrowie Polaków!

Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu, gwarantujemy, że rozwiniesz swoje umiejętności przy największym tego typu projekcie w Polsce, jak również zyskasz nowe doświadczenie zawodowe! Otrzymasz wsparcie managera i trenera, pakiet szkoleń i atrakcyjny system premiowy!

Jeżeli to ogłoszenie jest dla Ciebie, aplikuj jak najszybciej! Czekamy na Ciebie!