CCIG Group Sp. z o.o.
Zielona Góra Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 lipca 2021. Zobacz aktualne

Praca na wakacje dla uczniów i studentów

CCIG Group Sp. z o.o. Zielona Góra
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Jeżeli nie masz planów na wakacje i chcesz zarobić na wyjazd lub inne potrzeby musisz do nas przyjść :)
Gwarantujemy stałą podstawę godzinową - 18,30zł netto, dzięki temu będziesz mógł zaplanować wysokość wynagrodzenia. Dodatkowo za efekty pracy wypłacamy premię.
Pracujemy w gronie młodych osób, więc jest u nas bardzo przyjazna i luźna atmosfera.

Zadania

- telefoniczny kontakt z klientem: pomoc na infolinii, proponowanie dodatkowych usług i ofert

Oczekujemy:

- statusu ucznia lub studenta
- dyspozycyjności około 25h w tygodniu
- komunikatywności i chęci do działania

Oferujemy:

- indywidualny grafik
- stałe wynagrodzenie plus premię
- pracę dodatkową na okres wakacyjny z możliwością pracy na stałe
- szkolenie, które w pełni przygotuje Cię do pracy
- pracę w super atmosferze wśród młodych ludzi.