CCIG Group Sp. z o.o.
Łódź Obsługa Klienta / Call Center

Praca na Już! Elastyczne Zatrudnienie dla Studentów i Uczniów

Poszukujemy energicznych i zaangażowanych osób na stanowisko: Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
dla renomowanej firmy z branży energetycznej.

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczny kontakt z Klientami
  • Przedstawianie aktualnych ofert
  • Doradztwo, negocjacje i dobór najlepszych rozwiązań dla Klientów
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

Oczekujemy:

  • Dostępności podczas wdrożenia (5 dni roboczych)
  • Dyspozycyjności minimum 25 godzin tygodniowo oraz w co najmniej 1-2 soboty w miesiącu
  • Doskonałej znajomości języka polskiego i dobrej dykcji
  • Umiejętności prezentowania ofert zgodnie z potrzebami Klientów
  • Informowania Klientów o nowych usługach i produktach
  • Odpowiedzialnego podejścia do obowiązków

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie (wypłacane dwa razy w miesiącu):
    27,70 zł brutto (netto dla osób uczących się do 26 rż) plus premie
  • Elastyczny grafik pracy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Pełne wdrożenie przygotowujące do pracy
  • Pracę w biurze zlokalizowanym w centrum Łodzi