CCIG Group Sp. z o.o.
Łódź Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 lipca 2022. Zobacz aktualne

Praca jako Doradca Klienta Biznesowego.

CCIG Group Sp. z o.o. Łódź
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Masz doświadczenie w obsłudze klienta? A może nie masz doświadczenia, ale uwielbiasz kontakt z ludźmi?

To świetnie! Mam ofertę, która może Cię zainteresować!

Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami.

Wyślij swoje CV jeszcze dziś! :)

ZADANIA

  • obsługa Klienta,
  • przedłużanie umów,
  • nawiązywane długofalowych relacji,
  • proponowanie nowych rozwiązań

OCZEKUJEMY

  • chęci i motywacji,
  • zaangażowania,
  • pozytywnego podejścia,

OFERUJEMY

  • długofalowa współpraca
  • pracę w systemie 2 zmianowym z możliwością dopasowania elastycznego grafiku do ... czegokolwiek!
  • sam decydujesz ile zarabiasz (stawka godzinowa 19,70zł brutto +premia na której wysokość każdy pracuje sobie indywidualnie)
  • wypłatę 2 razy w miesiącu,