CCIG Group Sp. z o.o.
Rzeszów Obsługa Klienta / Call Center

Praca dorywcza dla studentów dziennych - zmiany popołudniowe!

CCIG Group Sp. z o.o. Rzeszów
Nie podano
Praca dodatkowa
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi Klienta.

Lubisz rozmawiać i nie masz problemu w nawiązywaniu kontaktów? Ta praca jest właśnie dla Ciebie :)

Twoje obowiązki :

  • Telefoniczna obsługa Klientów firmy ubezpieczeniowej,

  • Odpowiadanie na pytania, pomoc i doradzanie,

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Czego oczekujemy?

  • Pozytywnego nastawienia,

  • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności organizacji pracy własnej,

  • Biegłej obsługi komputera,

  • Zaangażowania,

  • Dyspozycyjności na około 60-80 godzin w miesiącu (zmiany popołudniowe)

  • Mile widziany status ucznia lub studenta.

Zapewniamy:

  • Pakiet wdrożeniowy - wszystkiego Cię nauczymy, nie musisz mieć doświadczenia,

  • Gwarantowaną stawkę 27,70 brutto za każdą godzinę oraz premie,

  • Możliwość awansu w strukturach firmy,

  • Pracę w przyjaznym zespole młodych ambitnych ludzi,

  • Wsparcie Managera na każdym etapie współpracy

  • Miejsce do pracy w biurze w centrum miasta i niezbędne narzędzia do wykonywania swoich obowiązków.

Nie czekaj, aplikuj!