CCIG Group Sp. z o.o.
Rzeszów Obsługa Klienta / Call Center

Praca dla uczniów szkoły policealnej i studentów zaocznych

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Rzeszów
Nie podano
Praca dodatkowa

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

CCIG Group to firma, która aktualnie zatrudnia ponad 4000 osób. Jeśli chcesz połączyć szkołę lub studia z zarabianiem pieniędzy to świetnie trafiłeś. U nas zdobędziesz pierwsze cenne doświadczenia, a jeśli zechcesz to zostaniesz z nami na dłużej.

Twoje zadania:

- Telefoniczna obsługa Klienta na infolinii przychodzącej,

- Obsługa klientów Back Office,

- Sprzedaż produktów/usług oraz rekomendowanie najlepszych ofert i informowanie o aktualnych promocjach, rabatach,

- Budowanie długofalowych relacji z Klientami,

- Dbanie o wizerunek firmy.

Nasze oczekiwania:

- Rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,

- Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami,

- Odpowiedzialność, dokładność, chęć stałego doskonalenia się,

- Wysoka kultura osobista oraz umiejętność organizacji pracy własnej,

- Biegła obsługa komputera,

- Chęć dłuższej współpracy ,

- Dyspozycyjność do odbycia wdrożenia przygotowującego do pracy w listopadzie w godzinach 8-16 pon-pt.

Oferujemy:

- Stawkę 28,10 zł brutto - dla studentów lub uczniów jest to kasa 'na rękę' za każdą godzinę pracy,

- Konkurencyjny rynkowo system prowizyjny i motywacyjny,

- Wynagrodzenie zawsze w terminie,

- Nowe kwalifikacje i rozwój w ramach szkoleń, coachingów i warsztatów,

- Możliwość awansowania w strukturach firmy,

- Salka relaksu,

- Karty rabatowe do znanych miejsc w Rzeszowie,

- Darmowa kawa, woda i owoce dla każdego pracownika,

APLIKUJ, a my opowiemy Ci więcej!