CCIG Group Sp. z o.o.
Katowice Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 października 2021. Zobacz aktualne

Praca dla studentów/uczniów - od zaraz

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Katowice
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa, Praktyki, Staż

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe i mieć czas na swoje pasje i zainteresowania? Lubisz rozmawiać i nie masz problemu w nawiązywaniu kontaktów? Ta praca jest właśnie dla Ciebie :) Praca na stanowisku Telefonicznego Doradcy Klienta w nowoczesnym biurze w zgodzie z work-life balance.

Twoje zadania na tym stanowisku:
• kontakt z klientami indywidualnymi lub biznesowymi,
• profesjonalna obsługa klientów, informowanie o aktualnych ofertach,

Będziesz idealnym kandydatem jeśli:
• możesz rozpocząć pracę od zaraz,
• jesteś dyspozycyjny/a min. 100 h w miesiącu,
• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta albo sprzedaży,
• szybko się uczysz i należysz do osób bardzo komunikatywnych.

Oferujemy:
• wypłata 2 razyw miesiącu (stała podstawa+premie), zawsze na czas :),
• pakiet wdrożeniowy i pomoc na każdym etapie współpracy,
• pracę w młodym ambitnym zespole,
• prace w biurze w centrum Katowic.