Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 czerwca 2024. Zobacz aktualne

Praca dla studenta ze znajomością języka angielskiego

CAN4MED Wrocław
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Poszukujemy zaangażowanej osoby, która jest zmotywowana do pracy na innowacyjnym rynku.

 Twój zakres obowiązków:

  • Udział w tworzeniu i aktualizowaniu prezentacji
  • Podstawowa obróbka baz danych
  • Strukturyzowanie tekstów
  • Kontakt z klientami

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • Status studenta (nauki przyrodnicze, administracja biznesowa etc.)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Umiejętności organizacyjne oraz dokładny i uporządkowany sposób pracy
  • Niezawodność i elastyczność
  • Szybkie rozumienie, umiejętność pracy z własnej inicjatywy, zaangażowanie
  • Zainteresowanie badaniami metodyczno-naukowymi
  • Zrozumienie złożonych kwestii medycznych i naukowych

 Oferujemy:

  • Interesująca praca na styku nauki i przemysłu
  • Ekscytujące wyzwanie zawodowe
  • 20h miesięcznie
  • Wynagrodzenie 15 euro/h