"Komplex" Hanna Rączkowska Nadzór budowlany, kosztorysowanie, przeglądy budowlane”
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 stycznia 2022. Zobacz aktualne

PRACA DLA STUDENTA W OBSZARZE INWESTYCJI

Firma: "Komplex" Hanna Rączkowska Nadzór budowlany, kosztorysowanie, przeglądy budowlane”zatrudni:

STUDENTA do PRACY W OBSZARZE INWESTYCJI

 Zakres obowiązków:

·      archiwizacja dokumentacji projektowych i odbiorowych

·      opracowywanie i edytowanie dokumentów w środowisku GOOGLE

·      skanowanie, kserowanie, rodowanie i rozsyłanie dokumentów

·      dostarczanie i odbieranie korespondencji/dokumentów do/z Urzędów, Spółdzielni, właścicieli nieruchomości oraz Budów

·      praca w programie GIS (załączanie dokumentów w programie, wprowadzanie danych, gromadzenie informacji)

Jeżeli:

·      jesteś studentem kierunku geodezja, budownictwo, wycena nieruchomości, gospodarka przestrzenna

·      swobodnie poruszasz się w środowisku Google, Windows, MS Office,

·      szybko przyswajasz wiedzę

·      cechuje Cię dokładność i sumienność

·      rozumiesz zagadnienia techniczne tj.: mapy geodezyjne, sieci ciepłownicze, dokumentacja projektowa

 Co otrzymasz w zamian?

·      praktyczne doświadczenie

·      dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie - zapraszamy do aplikowania :)

KONTAKT: hanna.raczkowska@veolia.com tel. 530 282 233

 Pamiętaj o umieszczeniu w CV właściwej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "Komplex"Hanna Rączkowska Nadzór budowlany, kosztorysowanie, przeglądy budowlane moich danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że:

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnego przepływu (RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a. Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych zawarte są szczególne kategorie danych*, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO Państwa CV zostanie usunięte.

Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacji.

Mają Państwo prawo do:

·      dostępu do treści swoich danych,

·      sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych,

·      przenoszenia danych,

·      wniesienia sprzeciwu,

·      cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Wycofanie zgody może nastąpić poprzez przesłanie informacji na adres hanna.raczkowska@veolia.com

 Ponadto, mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu ds. Ochrony Danych Osobowych w przypadku gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym jednak ich niepodanie uniemożliwi udział w w/w postępowaniu.

 * Szczególne kategorie danych zgodnie z art. 9 RODO ust. 1 to:

 pochodzenie rasowe lub etniczne,

poglądy polityczne,

przekonania religijne lub światopoglądowe,

przynależność do związków zawodowych,

dane genetyczne,

dane biometryczne w celu jednoznacznego zidentyfikowania osoby fizycznej,

dane dotyczące zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej tej osoby.