CCIG Group Sp. z o.o.
Częstochowa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 maja 2023. Zobacz aktualne

Praca dla studenta w centrum Częstochowy

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Częstochowa
3600 - 5000zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group, poszukuje doradców telefonicznych.

Jesteśmy firmą, która swoją pozycję na rynku buduje już od 20 lat. Dzięki doświadczeniu w pracy z ludźmi potrafimy poznać potrzeby pracownika i je spełniać.

Jeżeli studiujesz a przy tym chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe, to jesteś dla nas idealnym Kandydatem.

Twoje zadania:

  • Dbanie o wysoką jakość rozmów,
  • Sprzedaż dodatkowych pakietów czy sprzętu związanego z telefonią komórkową.

Wśród Kandydatów szukamy osób które:

  • Są komunikatywne, lubią kontakt z ludźmi,
  • Chcą się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wypłatę 2 razy w miesiącu - stałą podstawę 22,80brutto/h oraz atrakcyjny system prowizyjny,
  • Pakiet wdrożeniowy, który kompleksowo przygotuje Cię do pracy,
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy,
  • Elastyczny grafik,
  • Konkursy z nagrodami,
  • Świetną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole,
  • Pomoc na każdym etapie współpracy.

Dołącz do naszego Zespołu i przekonaj się, że można połączyć naukę, pracę, dobre wynagrodzenie i przyjazną atmosferę.