UTC Tour Operator
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 października 2019. Zobacz aktualne

Praca dla studenta - Opiekun Agenta

UTC Tour Operator Kraków
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną, która lubi nawiązywać nowe znajomości? Wielozadaniowość jest twoją mocną stroną? Dołącz do zespołu SeeKrakow jako Opiekun Agenta. Postaw na swój rozwój razem lokalnym liderem turystyki przyjazdowej.

Opis stanowiska:

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z agentami (hotelami, hostelami, obiektami noclegowymi),
  • pośrednia sprzedaż wycieczek organizowanych przez firmę,
  • prowadzenie rozliczeń gotówkowych,
  • dostarczanie materiałów reklamowych dla agentów (ulotek, katalogów, guidebooków itp.),
  • bieżące wsparcie w zadaniach administracyjnych realizowanych przez zespół.

Oczekujemy:

  • statusu studenta,
  • chęci rozwoju w sprzedaży pośredniej,
  • dyspozycyjności do pracy w wymiarze około 100 godzin miesięcznie,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • podstawowej znajomości języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • mile widziani studenci kierunków związanych z turystyką, sprzedażą.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik pracy w pełni dostosowany do toku studiów,
  • finansowanie Krakowskiej Karty Miejskiej,
  • szkolenie wdrażające do pracy w organizacji.