CCIG Group Sp. z o.o.
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center

Praca dla studenta! - Infolinia z j.niemieckim

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
CCIG Group Sp. z o.o. Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group, największej grupy w branży Call Center w Polsce.

Studencie, Studentko!

Jeśli poszukujesz pracy, którą będziesz mógł łączyć z nauką, dodatkowo rozwijać swoje umiejętności językowe i interpersonalne to trafiłeś idealnie! Zrób krok w stronę swojej kariery i zaaplikuj do nas już dziś!

Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się czym jest 'team work' w CCIG!

Zadania:

  • Odbieranie połączeń przychodzących w j.niemieckim,
  • Korespondencja mailowa w j.niemieckim,
  • Procesowanie reklamacji oraz zwrotów,
  • Udzielanie informacji o dostępnych produktach i aktualnych promocjach,
  • Udzielanie informacji o zamówieniach.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2,
  • wysoka kultura osobista oraz przyjazne nastawienie do Klientów,
  • dyspozycyjność minimum 20 godzin w tygodniu, część naszych pracowników bez problemu łączy pracę w CCIG ze studiami lub swoim hobby,
  • znajomość podstawowych programów komputerowych,
  • dostępność do pracy od maja.

Oferujemy:

  • gwarancję stałej stawki godzinowej oraz premii za zrealizowane zadania,
  • elastyczny grafik oraz indywidualne podejście,
  • pracę od poniedziałku do piątku - z możliwością dodatkowych zmian w sobotę,
  • otwartą ścieżkę rozwoju i awansu w strukturze,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • możliwość pracy zdalnej.