Adreams
Człuchów HR / Rekrutacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 lutego 2023. Zobacz aktualne

Praca dla studenta

Adreams Człuchów
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Nowa Oferta Pracy dla Studenta

Pracownika Wsparcia Sali Sprzedaży

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller).

I my zapłacimy za bycie Pracownikiem Wsparcia Sali Sprzedaży!

Zapewnimy Ci:

  • umowę zlecenie na kilka miesięcy
  • szansę na awans
  • szkolenie i wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci

Twoje zadania:

  • zatowarowanie sali sprzedaży i uzupełnianie braków
  • dbanie o ekspozycję towarów, ich podłączenie i regulację
  • oznaczanie cenowe i marketingowe produktów
  • aktualizacje cen towarów oraz uzupełnianie braków cen przy produktach
  • weryfikacje stanu faktycznego produktów (uszkodzenia, kompletność, stan opakowań)
  • wspieranie Doradców Klienta w obsłudze Klientów i realizacji bieżących zadań
  • zabezpieczanie towarów przed kradzieżą i przeprowadzanie inwentaryzacji cząstkowych
  • kontrola ważności produktów

Od Ciebie oczekujemy:

  • komunikatywności i odpowiedzialności
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • gotowości do uczenia się i przyswajania nowej wiedzy
  • dzielenia się z członkami zespołu wiedzą, doświadczeniem i dobrymi praktykami

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?