CCIG Group Sp. z o.o.
Rzeszów Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 lipca 2021. Zobacz aktualne

Praca dla MATURZYSTÓW w luźnej atmosferze! :)

CCIG Group Sp. z o.o. Rzeszów
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Wyczesana oferta współpracy dla maturzystów i studentów! Jeśli dopiero skończyłeś maturalne przygotowania do egzaminu i już czujesz zbliżające się wakacje - to już dziś zarób na swój wymarzony odpoczynek!

Oferujemy Ci:

- indywidualny grafik - dla łączenia pracy ze studiami

- stałą stawkę za godzinę i regularną wypłatę

- przygotowanie do roli podczas szkolenia wdrożeniowego (płacimy za udział!)

- szkolenia produktowe, sprzedażowe i kompetencyjne

- finansowe wsparcie pasji i talentów

- możliwość rozwoju w sprzedaży lub działach wsparcia

- fajną, partnerską atmosferę w zgranym zespole

Od Ciebie oczekujemy:

- zaangażowania i chęci do nauki

- kreatywności

- chęci podnoszenia swoich kwalifikacji

- dobrej dykcji

- determinacji w dążeniu do celów

Twoje ZADANIA:

Prowadzenie rozmów telefonicznych - informowanie - sprzedawanie - negocjowanie.

APLIKUJ

Podobne oferty

CCIG Group Sp. z o.o.
Rzeszów
Nie podano
CCIG Group Sp. z o.o.
Rzeszów
Nie podano
CCIG Group Sp. z o.o.
Rzeszów
Nie podano
Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij