Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 września 2019. Zobacz aktualne

Praca czasowa - Sekretariat

SKK Kraków
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Stanowisko: Obsługa sekretariatu

Okres zatrudnienia: 2 – 20.09.2019 + 3 dni szkolenia w sierpniu

Godziny pracy: 7:45 – 15:45 od poniedziałku do piątku

Lokalizacja: Gromadzka 54a

Zadania:

  • Przygotowanie spotkań i obsługa gości SKK (zadbanie o napoje, przekąski, estetyczny wygląd sal)
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej – wprowadzanie danych do systemu, przygotowanie dokumentów do wysyłki
  • Obsługa telefonów - łączenie rozmów klientów, w tym rozmowy anglojęzyczne, udzielanie informacji
  • Obsługa konta z zapytaniami przychodzącymi na ogólną skrzynkę pocztową SKK
  • Kserowanie i skanowanie dokumentów

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office oraz obsługi komputera
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Skrupulatność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obsłudze klienta będzie atutem

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust.1 pkt a RODO.), prowadzonych przez SKK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.