CCIG Group Sp. z o.o.
Gdynia Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 października 2021. Zobacz aktualne

Praca biurowa z elastycznym grafikiem

CCIG Group Sp. z o.o. Gdynia
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa
Umowa zlecenie

Praca w nowoczesnym biurze, bez korpo-zasad, z dwiema wypłatami w miesiącu, elastycznym grafikiem i fajną ekipą. Możliwe? U nas TAK!

Twoje zadania:

# aktywny udział w szkoleniach firmowych # odbieranie połączeń

# udzielanie informacji naszym zaufanym Klientom

# prezentowanie aktualnych ofert

# doradzanie i pomaganie Klientom

Wymagania:

# kreatywność

# dobra dykcja

# łatwość w nawiązywaniu kontaktów

# zaangażowanie i chęć do pracy

# swoboda w wypowiadaniu się

# pozytywne nastawienie

# dużo uśmiechu :)

W zamian otrzymasz:

# elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb

# dwie wypłaty w miesiącu - podstawa + premia

# pakiet szkoleń, który przyda Ci się w Twojej karierze zawodowej

# 3 ścieżki rozwoju i awansu - Trener, Team Manager, HR

# pracę w młodej i zgranej ekipie

# pracę w centrum Gdyni

Nie wierzysz? Aplikuj i sprawdź!