CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Poszukiwany doradca ze znajomością j.niemieckiego

CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Przeglądasz ogłoszenia o pracę i nadal nic ciekawego nie wpadło Ci w oko? Masz czas i znasz język niemiecki?

To mamy ciekawą ofertę właśnie dla Ciebie! Poszukujemy ludzi z pasją do działania, nastawionych na rozwój i chętnych do nauki.

Stanowisko: Telefoniczny doradca klienta z j. niemieckim czeka właśnie na CIEBIE :)

Twoje zadania:

  • prowadzenie telefonicznych rozmów z klientami w języku niemieckim,
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania,
  • obsługa klienta zgodna ze standardami projektu.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie jak i piśmie na poziomie min. C1 - warunek konieczny,
  • dyspozycyjność na poziomie min. 20 godzin tygodniowo,
  • zaangażowanie w powierzone zadania, chęć do nauki,
  • obecność podczas etapu wdrożeniowego w naszym biurze we Wrocławiu.

Nasz oferta dla Ciebie:

  • konkurencyjne na rynku wynagrodzenie,
  • grafik układany z tygodnia na tydzień,
  • profesjonalne przygotowanie do powierzonych zadań,
  • pracę w samym centrum Wrocławia,
  • pracę w miłej atmosferze.

Ta oferta jest dla Ciebie? Nie czekaj, aplikuj do nas!