Gebwell Sp. z o.o.
Chwaszczyno Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Pomoc w dziale technicznym dot. wsparcia technicznego węzłów

Gebwell Sp. z o.o. Chwaszczyno
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Firma Gebwell sp. o.o. specjalizująca się w przyjaznych dla środowiska rozwiązaniach dla potrzeb ogrzewania i klimatyzacji.

Produkujemy i sprzedajemy urządzenia zaprojektowane do podłączenia do sieci ciepłowniczej (węzły ciepłownicze) oraz wykorzystujące gruntowe źródła ciepła (pompy ciepła).

Spółka Gebwell nawiąże współpracę ze studentami na podstawie umowy zlecenie.

Zakres obowiązków:

  1. Przygotowanie dokumentacji powykonawczej.
  2. Aktualizacja bazy danych dokumentacji.
  3. Rysowanie schematów węzłów cieplnych.
  4. Transfer zamówień do systemu ERP.
  5. Wsparcie działu technicznego w codziennych zadaniach.
  6. Przygotowanie rysunków modeli 3D urządzeń.

Wymagania:

  1. Znajomość programów grafiki inżynierskiej (AutoCad, DraftSight itp.)
  2. Dyspozycyjność.
  3. Mile widziana znajomość programów do modelowania 3D (Autodesk Inventor).