CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 lipca 2022. Zobacz aktualne

Połączenie wychodzące - sprzedaż! Wysokie premie!

CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Oferta pracy w firmie CCDS skierowana jest zarówno do studentów dziennych, studentów zaocznych, jak i uczniów szukających pracy w okresie wakacji. Studenci stacjonarni z łatwością pogodzą zajęcia na uczelni z pracą. Grafik ustalany jest indywidualnie, dlatego każda zatrudniona osoba może wybrać w jakich dniach i godzinach chciałaby pracować.

Twoje Zadania:

  • wykonywanie połączeń do Klientów,
  • prezentowanie aktualnych ofert flagowego operatora sieci komórkowej,
  • doradzanie, negocjowanie i dobór najlepszej oferty dla Klienta,
  • realizacja celów sprzedażowych wyznaczonych przez TM.

Nasze Oczekiwania:

  • dyspozycyjność min. 30h w tygodniu (bez górnej granicy godzinowej :),
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie,
  • odpowiedzialne podejście do pracy i powierzonych obowiązków,
  • uśmiech i pozytywne nastawienie do podjęcia współpracy :)

Zapewniamy:

  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym w biurze (ok. 7 tygodni),
  • stawkę godzinową 19,70/h brutto + prowizje (nawet 1500zł 'na rękę'),
  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy przygotowujący do pracy,
  • elastyczny grafik - połącz naukę ze zdobywaniem doświadczenia,
  • kartę rabatową do wielu smacznych miejsc we Wrocławiu :),
  • możliwości rozwoju i awansu - jasno określone ścieżki karier.

Wyślij Nam swoje CV i oczekuj na telefon z działu HR ;)