CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Połączenie przychodzące - sprzedaż

CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko:

Telefonicznego Doradcy Klienta

Rozpocznij przygodę z największym Call Center Polsce! Jeżeli jesteś studentem/uczniem i myślisz o zdobyciu swojego pierwszego doświadczenia zawodowego lub po prostu chcesz poszerzać swoje horyzonty i rozwijać zdobyte już umiejętności - CCIG to miejsce dla Ciebie!

Oferta pracy w CCIG skierowana jest zarówno do studentów dziennych, studentów zaocznych, jak i osób nieuczących się. Studenci stacjonarni z łatwością pogodzą zajęcia na uczelni z pracą. Grafik ustalany jest indywidualnie, dlatego każda zatrudniona osoba może wybrać w jakich dniach i godzinach chciałaby pracować

Twoje Zadania:

  • przyjmowanie połączeń przychodzących od Klientów,
  • obsługa Klientów Indywidualnych i Biznesowych,
  • realizacja celów sprzedażowych wyznaczonych przez TM,
  • dbanie o wizerunek firmy.

Nasze Oczekiwania:

  • dyspozycyjność min. 120 h/ MC,
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie,
  • odpowiedzialne podejście do pracy i powierzonych obowiązków,
  • uśmiech i pozytywne nastawienie do podjęcia współpracy :)

Zapewniamy:

  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy przygotowujący do pracy,
  • wypłatę dwa razy w miesiącu,
  • elastyczny grafik - połącz naukę ze zdobywaniem doświadczenia,
  • kartę rabatową, ps4, piłkarzyki itp.
  • możliwości rozwoju i awansowania - jasno określone ścieżki karier.

Czekamy na Ciebie! Masz pytania? Zapraszamy do rozmowy na chaciehttps://lc.chat/now/1553551/4