Faurecia Automotive Polska S.A.
Grójec Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 lipca 2020. Zobacz aktualne

Planista ds. transportu - program stażowy

Rekrutacja zdalna
Faurecia Automotive Polska S.A. Grójec
3000 - 3500zł
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Faurecia jest międzynarodową firmą produkującą części do samochodów wielu światowych marek. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Pomóż nam tworzyć przyszłość!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Planista ds. Transportu (Traffic Scheduler) - program stażowy

Opis stanowiska:

  • Definiowanie tygodniowych planów transportowych dla zakładów produkcyjnych
  • Kooperacja z planistami materiałowymi i spedycjami
  • Optymalizowanie przepływów transportowych
  • Tworzenie nowych koncepcji transportowych dla zakładu
  • Kontrola i raportowanie kosztów transportowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunki preferowane: logistyka, transport, zarządzanie i inżynieria produkcji, pokrewne)
  • Rzetelność i chęć uczenia się
  • Język angielski – B2
  • Kolejny język: francuski, niemiecki - B1/B2 mile widziany
  • Dostępność 5 dni w tygodniu, 8 h dziennie

To co możemy zaoferować:

  • Systemy premiowe
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Karta sportowa MultiSport
  • Stołówka pracownicza
  • Dojazd do pracy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy program emerytalny (PPE)
  • Świadczenia świąteczne
  • Nagrody jubileuszowe
  • Home office i elastyczne godziny pracy
  • Inne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych