CCIG Group Sp. z o.o.
Kielce Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Pierwsza praca dla maturzystów - telefoniczna obsługa klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Kielce
1800 - 3000zł
Praca, Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Chciałbyś zarobić, ale nie wiesz gdzie się zgłosić? Zapraszamy Cię do naszej firmy.

Jesteś młody ? Chcesz zarobić?

Aplikuj do nas i zdobądź pierwsze doświadczenie zawodowe!

Twoje obowiązki:

- telefoniczna obsługa klienta,

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

Nie wymagamy doświadczenia, a jedynie zaangażowanie i pozytywnego podejścia do nowych wyzwań.

Oferujemy:

- wypłatę dwa razy w miesiącu,

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- elastyczny grafik, który układasz z managerem,

- stawkę gwarantowaną za godzinę plus premia.

Zapraszamy do Nas!

Czekamy właśnie na Ciebie!