Smartbees
Opole Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 sierpnia 2020. Zobacz aktualne

PHP Developer

Smartbees Opole
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • tworzenie aplikacji internetowych opartych o Symfony
  • rozwój i nadzór nad istniejącymi aplikacjami
  • tworzenie estymacji projektów
  • integracja z systemami wewnętrznymi oraz zewnętrznym
  • refaktoryzacja i audyt kodu

WYMAGANIA

  • dobra znajomość języka PHP 5 lub PHP 7
  • dobra znajomość frameworka Symfony
  • dobra znajomość HTML i CSS
  • dobra znajomość narzędzi Grunt, Browserstack
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • dobra znajomość systemu kontroli wersji GIT

CO OFERUJEMY?

  • pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • możliwość rozwoju, poznania nowych technologii
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w siedzibie firmy
  • elastyczne formy zatrudnienia: umowa o prace, zlecenie, faktura
  • elastyczne godziny pracy
  • lekcje języka angielskiego
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • pracę przy ciekawych projektach dla klientów polskich i zagranicznych
  • zapas kawy, cukierków i owoców każdego dnia