Mięsna Paczka
Warszawa Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 października 2020. Zobacz aktualne

Płatny staż w startupie ecommerce/DTC

Rekrutacja zdalna
Mięsna Paczka Warszawa
3000zł
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Kim jesteśmy?

Mięsna Paczka to wygodna dostawa certyfikowanego, świeżego mięsa ekologicznego - bez dodatków, antybiotyków, hormonów i GMO. Jesteśmy młodym start-upem z finansowaniem i ambicją zostania czołową marką spożywczą direct-to-consumer na przecięciu dwóch megatrendów - żywności ekologicznej i ecommerce. Dołączając, będziesz jednym z pierwszych członków zespołu, składającego się najlepszych w Polsce ekspertów od konsultingu strategicznego, produktu, marki, online marketingu i venture building. Wiemy co robimy - stoimy za takimi projektami jak Groupon, Marketing Wizards/iProspect, Travelist, FitAdept, Depilacja.pl, inne, o łącznej waluacji pół miliarda złotych.

Jesteśmy projektem z autentyczną misją - chcemy aby Mięsna Paczka była głównym źródłem bezpiecznego mięsa dla Polaków. Osiągniemy to:

  • wspierając trend ograniczania ilości jedzonego mięsa na rzecz jego jakości
  • rozwijając zrównoważone rolnictwo ekologiczne
  • dbając o dobrostan zwierząt
  • ograniczając straty żywności w sektorze mięsnym
  • codziennie angażując w ten proces naszych potencjalnych i obecnych klientów

Nasza misja i wartości

Misja: Przekonać 100 tysięcy rodzin w Polsce do jedzenia świeżego mięsa ekologicznego.

Wartości:

  • Uczciwość
  • Rzetelność
  • Życzliwość
  • Zaradność
  • Równowaga

Kogo szukamy i co oferujemy

Zadania:

  • Budowanie i prowadzenie relacji z klientami
  • Planowanie i nadzorowanie dostaw
  • Realizowanie dostaw w Warszawie
  • Szeroko pojęta administracja
  • Wsparcie sprzedaży i strategii

Wymagania:

  • Jesteś dobrze zorganizowany/a, przykładasz wagę do szczegółów
  • Pogodny/a i ciekawy/a świata
  • Lubisz ludzi
  • Lubisz wyzwania
  • Nie boisz się excela
  • Lubisz pracę zarówno przy biurku jak i w terenie
  • Dostępność minimum 20h tygodniowo
  • Język angielski na poziomie min. B2

Oferujemy:

  • Staż płatny 3000 zł brutto (40h tygodniowo)
  • Możliwość uczenia się jak budować projekt biznesowy od zera
  • Luźną, rodzinną atmosferę pracy
  • Poczucie autentycznej misji
  • Wraz ze wzrostem firmy, elastyczne możliwości rozwoju w obszarach, które Cię interesują