Scope Fluidics
Warszawa Medycyna / Farmaceutyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 grudnia 2020. Zobacz aktualne

Płatny staż w dziale technicznym

Scope Fluidics Warszawa
2500 - 3100zł
Praca, Staż
Umowa zlecenie

Scope Fluidics S.A.

Scope Fluidics jest inkubatorem start-up’ów technologicznych tworzących systemy diagnostyki medycznej w odpowiedzi na największe globalne zagrożenia w ochronie zdrowia. Obecnie w Grupie funkcjonują dwie spółki celowe pracujące nad odrębnymi systemami diagnostycznymi: Curiosity Diagnostics opracowuje najszybszy na świecie system do wykrywania zakażeń – PCR|ONE, oraz Bacteromic tworząca najbardziej kompleksowy system do oznaczania lekowrażliwości patogenów bakteryjnych.

Scope Fluidics jest spółką notowaną na NewConnect.

Obowiązki i zadania

  • Udział w projekcie badawczo-rozwojowym w ramach spółki celowej
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami komponentów w trakcie realizacji zamówień;
  • Współpraca z innymi działami firmy w trakcie montażu, uruchomienia i eksploatacji urządzeń, rozwiązywanie pojawiających się zagadnień;

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Dokładność i sumienność,
  • Kreatywność, pasja konstruktorska
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w unikalnym na skalę świata projekcie wdrożeniowym, pracę nad rewolucyjnym systemem dla diagnostyki medycznej.
  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w interdyscyplinarnym zespole R&D.
  • Duże pole do samodzielnego działania i wybitne możliwości rozwoju zawodowego.
  • Możliwość realizacji projektów w nowoczesnych technologiach.