BWI Poland Technologies
Kraków Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Płatny staż w Dziale Procesu Produkcyjnego

Rekrutacja zdalna
BWI Poland Technologies Kraków
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Zadania:

  • przygotowanie prototypowej, przedprodukcyjnej oraz produkcyjnej dokumentacji procesowej obszarów wytwarzania tłoczysk, wytwarzania cylindrów, zamykania amortyzatorów oraz zbrojenia końcowego,
  • wsparcie inżyniera procesu w zakresie: analizy i kwalifikacji procesów produkcyjnych, opracowywania dokumentacji jakościowej (PFD, PFMEA, PCP)
  • wykonywanie analiz jakościowych oraz wyznaczanie zdolności procesów produkcyjnych,
  • wykonywanie pomiarów oraz analiz przy metodach kwalifikacji przyrządów pomiarowych (R&R) jak i podczas prób technologicznych,
  • tworzenie dokumentacji wykonawczej prostego oprzyrządowania i aktualizacja rysunków wykonawczych.

Wymagania:

  • Studenci III i IV roku kierunków: mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Zdolności manualne,
  • Dostępność min 3 dni w tygodniu, preferowane 4-5 dni w okresie wakacyjnym,
  • Znajomość j. angielskiego,
  • Obsługa komputera (excel, power point).

Oferujemy:

  • Płatny staż,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Możliwość dopasowania godzin pracy do grafiku na uczelni.