BWI Poland Technologies
Balice Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 lipca 2020. Zobacz aktualne

Płatny staż w Dziale Laboratorium Zawieszeń [STAŻ LAB]

Rekrutacja zdalna
BWI Poland Technologies Balice
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Zadania:

  • projektowanie i tworzenie dokumentacji technicznej detali/komponentów potrzebnych do przeprowadzania testów
  • tworzenie makr do analizy danych

Wymagania:

  • studenci III lub IV roku z kierunków: mechanika, mechatronika, automatyka
  • dostępność w tyg. min 3 dni
  • bardzo dobra umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych
  • dobra znajomość zagadnień związanych z mechaniką i konstrukcją maszyn
  • dobra znajomość aplikacji AutoCAD
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • mile widziana znajomość Visual Basic
  • mile widziana znajomość LabVIEW

Oferujemy:

  • płatny staż
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • miłą atmosferę w pracy
  • możliwość dopasowania godzin pracy do grafiku na uczelni

Jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W CV Prosimy o załączenie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę BWI Poland Technologies sp. z o.o.(na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

Aby wziąć udział w przyszłym procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższego zapisu:

“Ponadto wyrażam zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

Zapraszamy na: www.bwigroup.pl