LeasingTeam Group
Warszawa Human Resources / Zasoby ludzkie
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 listopada 2019. Zobacz aktualne

Asystent w Dziale Transportu Śródlądowego

LeasingTeam Group Warszawa
3500zł
Staż
Umowa zlecenie

Zadania:

  • Monitorowanie działań związanych z obsługą transportu kolejowego i drogowego
  • Usprawnianie procesów operacji śródlądowych
  • Wdrażanie metod i środków w celu obniżenia kosztów pozycjonowania i przechowywania
  • Śledzenie transportów, zgłaszanie problemów, awarii
  • Wsparcie administracyjne Działu

Oczekiwania:

  • Status studenta studiów logistycznych (min. 3 rok)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mowie i w piśmie (B1/B2)
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • Chęć rozwoju w branży transportowej

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w znanej, międzynarodowej firmie z branży logistycznej
  • Możliwość podjęcia pierwszej pracy zawodowej
  • Wole weekendy
  • Dogodna lokalizacja- okolice PKP Służewiec i Metra Wierzbno

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.