4 PUBLICITY
Warszawa Marketing / Reklama
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 lipca 2022. Zobacz aktualne

Płatny staż w agencji public relations 4 PUBLICITY

Rekrutacja zdalna
4 PUBLICITY Warszawa
800 - 1200zł
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

4 PUBLICITY to agencja public relations z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze marek z branży nowych technologii oraz beauty. www.4publicity.pl

Poszukujemy stażystki lub stażysty

Obowiązki:

•wsparcie zespołu w budowaniu wizerunku marek obsługiwanych przez agencję •działania PR w mediach i w social mediach

•wyszukiwanie ciekawych możliwości współpracy z mediami w ramach konkursów, cross-promocji

Wymagania:

•biegła znajomość języka polskiego (native)

•bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

•zaangażowanie

•komunikatywność

•entuzjazm do podejmowania wyzwań,

•lekkie pióro

Oferujemy

•możliwość współtworzenia wizerunku międzynarodowych marek

•możliwość rozwoju zawodowego

Czekamy na Twoje CV :)

Miejsce odbywania stażu: Warszawa (dzielnica Ursus)