Ekaterra Manufacturing Poland Sp. z o.o.
Katowice Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 września 2022. Zobacz aktualne

Płatny program stażowy w Fabryce Herbaty Lipton – Dział Transportu i Logistyki

Ekaterra Manufacturing Poland Sp. z o.o. Katowice
3200 - 3520zł
Staż
Umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie raportów poprawności zamawiania opakowań przez maszyny
  • Codzienna kontrola wewnętrznego systemu produkcyjnego do zamawiania materiałów
  • Przygotowywanie wysyłek wyrobu gotowego
  • Wsparcie przy optymalizacji procesów logistycznych

Nasze wymagania:

  • Status studenta, kierunki: logistyka, transport oraz pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność min. 35 godzin w tygodniu (od poniedziałku do piątku)
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w największej firmie herbacianej na świecie
  • Udział w ciekawych projektach rozwojowych oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Elastyczny czas pracy dopasowany do Twojego grafiku na uczelni
  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym, z wysokimi standardami bezpieczeństwa
  • Wynagrodzenie na poziomie 20-22 zł brutto/ godz. (umowa zlecenie)
  • Korzystanie z nowoczesnych technologii i narzędzi
  • Wdrożenie do pracy i wsparcie współpracowników
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych
  • Paczki z produktami firmowymi
  • Dostęp do pracowniczego sklepiku z produktami Unilever w atrakcyjnej cenie
  • Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu studiów
  • Dużo pysznej herbaty w miłym towarzystwie 😊