Ekaterra Manufacturing Poland Sp. z o.o.
Katowice Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Płatny program stażowy w Fabryce Herbaty Lipton – Dział Techniczny i Doskonalenia Produkcji

Ekaterra Manufacturing Poland Sp. z o.o. Katowice
20 - 22zł
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Obowiązki na tym stanowisku

  • Udział w projektach optymalizujących produkcję
  • Eliminacja wskazanych strat materiałowych.
  • Poprawa wydajności maszyn pakujących herbatę
  • Usprawnienie procesu formowania saszetki z herbatą

Kogo szukamy

  • Status studenta, mile widziane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, inżynieria produkcji, automatyka i robotyka
  • Znajomość programu Solid Works
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Praktyczna znajomość programu Excel
  • Chęć zdobycia wiedzy z zakresu obsługi drukarki 3D
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność min. 20 godzin w tygodniu (od poniedziałku do piątku)

Nasza oferta

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w największej firmie herbacianej na świecie
  • Udział w ciekawych projektach rozwojowych oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Elastyczny czas pracy dopasowany do Twojego grafiku na uczelni
  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym, z wysokimi standardami bezpieczeństwa
  • Wynagrodzenie na poziomie 20-22 zł brutto/ godz. (umowa zlecenie)
  • Korzystanie z nowoczesnych technologii i narzędzi
  • Wdrożenie do pracy i wsparcie współpracowników
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych
  • Paczki z produktami Unilever
  • Dostęp do pracowniczego sklepiku z produktami Unilever w atrakcyjnej cenie
  • Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu studiów
  • Dużo pysznej herbaty w miłym towarzystwie 😊