Smurfit Kappa Polska
Pruszcz Gdański Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Płatny Program dla Studentów/Absolwentów Smurfit Kappa Graduate Programme

Smurfit Kappa Polska Pruszcz Gdański
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków

  • Weźmiesz udział w ciekawych projektach w różnych obszarach naszej działalności: produkcja, inżynieria, zarządzanie jakością, optymalizacja procesów, projektowanie i inne – rozwiniesz się pod okiem doświadczonego mentora oraz ekspertów w swojej dziedzinie
  • Będziesz intensywnie poznawać nasz biznes, infrastrukturę, specyfikę oddziałów oraz ludzi – w trakcie stażu przygotowujesz się do dalszej współpracy z nami
  • Będziesz mieć dużo okazji, aby dać upust swojej energii, inicjatywie, wykorzystać świeże spojrzenie – liczymy, że Twoje pomysły pozytywnie wpłyną na rozwój naszego biznesu

Nasze wymagania

  • Jesteś absolwentem lub studentem ostatniego roku studiów I lub II stopnia o profilu technicznym, inżynieryjnym, ekonomicznym, biznesowym lub związanym z projektowaniem
  • Jesteś ambitny/a i lubisz wyzwania
  • Bez problemu komunikujesz się w języku angielskim
  • Jesteś gotowy/a do zmiany miejsca zamieszkania w okresie odbywania programu - Twoim miejscem pracy będą różne oddziały Smurfit Kappa
  • Chcesz zdobywać doświadczenie w międzynarodowym środowisku

To oferujemy

  • Udział w naszym wyjątkowym Programie Stażowym – to już VIII edycja! Uczestnicy poprzednich edycji z sukcesem zdobywali doświadczenie w różnych oddziałach naszej firmy
  • Umowa o pracę na dwa lata z perspektywą kontynuacji zatrudnienia
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie obiadów i wypoczynku, owocowe dni itd.)
  • Mieszkanie służbowe w pobliżu oddziału, w którym aktualnie odbywasz staż – w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania
  • Ciekawe zadania i projekty dostosowane do Twoich zainteresowań i potrzeb naszego biznesu
  • Wsparcie opiekuna/mentora na każdym etapie stażu
  • Profesjonalne i przyjazne wdrożenie do pracy, w tym wiele szkoleń z różnych obszarów naszej działalności
  • Zero nudy - co osiem miesięcy zmienisz dział i lokalizację, aby całościowo poznać nasz biznes
  • Przez 2 lata masz okazję sprawdzić się w wielu obszarach biznesowych, by finalnie wybrać ten, w którym czujesz się najlepiej!