Budimex
Warszawa Budownictwo / Architektura
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 lipca 2021. Zobacz aktualne

Płatne praktyki w Pionie Finansowym

Budimex Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Warszawa

Praktyki w Pionie Finansowym pozwolą Ci spojrzeć na pracę różnych zespołów i ich zadań z zakresu finansów. Jeśli chcesz rozwijać się w tej branży, zgłoś się i rozpocznij swoją przygodę w finansach.

Zadania i cele

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Wsparcie Zespołu Płatności m.in. w prowadzeniu rejestru faktur przychodzących,
  • Wsparcie Zespołu Transakcji i Analiz podczas transakcji,
  • Analiza danych finansowych za pomocą MS Excel oraz przygotowywanie prostych podsumowań (tabele, wykresy, schematy)
  • Wsparcie całego zespołu finansowego w realizacji innych codziennych obowiązków służbowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończenia min. 3 roku studiów o profilu finansowym,
  • Posiadania podstawowej wiedzy z zakresu finansów,
  • Dobrej znajomości programu MS Excel,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Dobrej organizacji pracy.

Warunki zatrudnienia

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opieka medyczna w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
  • praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole.