Rödl & Partner
Kraków Księgowość / Audyt / Podatki
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Płatne praktyki w dziale podatkowym (zespół cen transferowych)

Rödl & Partner Kraków
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wsparcie współpracowników w kancelarii doradztwa podatkowego w realizacji zadań
  • pomoc przy sporządzaniu dokumentacji cen transferowych i analiz benchmarkingowych na cele podatkowe
  • wyszukiwanie oraz analizowanie orzecznictwa sądów administracyjnych i organów podatkowych dotyczących podatków dochodowych i obrotowych
  • sporządzanie projektów korespondencji

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • III-IV rok studiów, preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, finanse
  • dostępność min. 20h/tyg.
  • zainteresowanie prawem podatkowym
  • znajomość narzędzi MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • umiejętności pracy w zespole
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków

OFERUJEMY

  • płatne praktyki, w trakcie których zdobędziesz specjalistyczną wiedzę
  • elastyczne godziny odbywania praktyk ˗ możliwość dostosowania praktyk do swojego grafiku zajęć
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy międzynarodowych projektach
  • możliwość pracy na sprawach klientów o rozpoznawalnej marce na całym świecie
  • współpraca z fantastycznymi ludźmi, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą