Rödl & Partner
Warszawa Księgowość / Audyt / Podatki
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 lipca 2022. Zobacz aktualne

Płatne praktyki w dziale BPO International

Rödl & Partner Warszawa
Nie podano
Praktyki
Umowa zlecenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • bieżące wsparcie pracy działu BPO International
  • przygotowywanie raportów na cele wewnętrzne
  • współpraca z przedstawicielami innych działów firmy
  • dbanie o spójność danych w systemach
  • zarządzanie treścią na stronie
  • tworzenie prezentacji na potrzeby zespołu

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • wyższe wykształcenie informatyczne, matematyczne lub marketingowym – w trakcie studiów
  • dyspozycyjność w wymiarze min. 24h w tygodniu
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • biegła znajomość pakietu MS Office, w tym szczególnie programów Word, Excel, Outlook, Power Point
  • mile widziana znajomość narzędzi i języków programowania takich jak: Power Query, Power BI, Python, DAX
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, kreatywność, proaktywność
  • umiejętności analityczne

OFERUJEMY

  • trzymiesięczne praktyki, z możliwością przedłużenia
  • wynagrodzenie
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • możliwość dostosowania praktyk do planu zajęć
  • merytoryczne zadania, w trakcie których poznasz praktyczne aspekty obszaru BPO
  • pracę z osobami, które zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą