Rödl & Partner
Wrocław Księgowość / Audyt / Podatki
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 września 2022. Zobacz aktualne

Płatne praktyki w dziale Audytu

Rödl & Partner Wrocław
Nie podano
Praktyki

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 106 biur w 48 krajach. Od 30 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym i prawnym, prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing usług księgowości finansowej i kadrowo-płacowej. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Aktualnie do naszych zespołów w Gliwicach, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w obszarze audytu finansowego. Jeśli chcesz zdobyć cenną wiedzę i doświadczenie z zakresu sprawozdań finansowych i rozwijać się pod okiem prawdziwych specjalistów, aplikuj już dziś!

OFERUJEMY

  • płatne praktyki z możliwością otrzymania stałej oferty pracy
  • ciekawą pracę w zespole doświadczonych konsultantów oraz biegłych rewidentów
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • możliwość dostosowania czasu praktyk do swojego grafiku zajęć
  • pełne wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (niepełny wymiar godzin) lub umowy u pracę (pełny etat)
  • rozwój w międzynarodowej organizacji z 30-letnią tradycją na polskim rynku

 POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • IV, V rok studiów ekonomicznych, preferowany kierunek finanse i rachunkowość
  • dobra znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • komunikatywność oraz umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • zaangażowanie w wykonywanie zadań
  • dyspozycyjność min. 25-30 h/tyg.

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wsparcie pracowników merytorycznych działu audytu w realizacji zadań
  • udział w badaniu sprawozdań finansowych
  • utrzymywanie kontaktów z klientami – także obcojęzycznymi
  • raportowanie bezpośrednio kierownikowi zespołu
  • współpraca z konsultantami oraz biegłymi rewidentami
  • inne prace zlecone przez kierownika zespołu