Płatne praktyki w Biurze Budowy

Praktyki
Zielona Góra
nie podano

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • praca biurowo-administraycjna,
  • prowadzenie dystrybucji dokumentacji,
  • sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • studiów na kierunku inżynieria środowiska, budownictwo i inne kierunki techniczne,
  • dyspozycyjności,
  • sumienności i rzetelności w wykonywaniu przydzielonych zadań i obowiązków,
  • podstawowej wiedzy o procesach realizacji robót budowlanych
  • dużej chęci do zdobywania wiedzy technicznej,
  • zaangażowania.

Oferujemy:

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • płatną praktykę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz