Ecolab Services
Kraków Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 września 2020. Zobacz aktualne

Płatne praktyki - Vendor Management

Ecolab Services Kraków
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Ecolab jest światowym liderem w zakresie profesjonalnej higieny dla instytucjonalnych odbiorców. Do naszych klientów zaliczają się światowej klasy sieci hoteli, restauracje, placówki opieki zdrowotnej, szkoły i uniwersytety, komercyjne pralnie, mleczarnie i gospodarstwa rolne, a także zakłady przetwórstwa spożywczego. Do naszego Global Business Center poszukujemy osób zainteresowanych odbyciem płatnych praktyk.

Zadania:

  • Wspieranie dostawców z różnych krajów Europy,
  • Udzielanie informacji na temat statusu faktu i termin ich płatności
  • Zarządzanie zgłoszeniami od dostawców oraz analizowanie błędnie wystawionych faktur
  •  Potwierdzanie danych bankowych z kontrahentami
  • Sprawdzanie i potwierdzanie sald z kontrahentami
  • Zapewnienie wsparcia w codziennych zadaniach

Wymagania:

  • Status studenta
  • Dostępność minimum 20 godzin tygodniowo
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz drugiego języka obcego niemiecki lub francuski
  • Proaktywna postawa
  • Komunikatywność

Oferowane:

  • Płatne praktyki studenckie
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w miłym zespole w międzynarodowej firmie o światowej renomie