SWM Poland
Stryków Przemysł / Produkcja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Płatne praktyki letnie w dziale logistyki

SWM Poland Stryków
Nie podano
Praktyki, Staż

Oferujemy:

  • Płatne praktyki z możliwością późniejszego zatrudnienia.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Możliwość poznania pracy w dziale logistyki w strukturze matrycowej w firmie produkcyjnej.
  • Mozliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz potrzebnych kompetencji zawodowych do dalszego rozwoju kariery zawodowej.
  • Pracę w środowisku międzynarodowym.

Zakres zadań:

Pod okiem opiekuna praktyk, chcielibyśmy abyś

  • Wspierał/a procesy logistyczne, zgodnie z bieżącymi potrzebami biznesowymi.
  • Dbał/a o poprawność przepływów i uzupełniania dokumentacji wysyłkowo/rozładunkowej.
  • Dbał/a o komunikację z magazynem przeładunkowym celem właściwego koordynowania dziennych priorytetów.
  • Pomagał/a w organizacji, koordynacji i analizie transportów dla komponentów produkcyjnych.
  • Pomagał w wywoływaniu zamówień na komponenty u dostawców.
  • Wspierał/a przyjmowanie dostaw komponentów w systemach operacyjnych.
  • Analizował/a zatowarowania magazynu oraz optymalizacja poziomów zapasów.
  • Tworzył/a zamówienia transportowe u przwoźników.
  • Aktualizacował rozkłady wysyłek na podstawie zamówień sprzedaży.

SWM jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań inżynieryjnych i wysoce zaawansowanych materiałów dla różnych gałęzi przemysłu. Służymy klientom, którzy wymagają specjalistycznych i często niszowych rozwiązań w celu poprawy wydajności i trwałości swoich produktów.