Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 czerwca 2021. Zobacz aktualne

Płatne Praktyki IT i Programowania (zdalnie)

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
TDCM.io Zdalnie
2900 - 4400zł
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

To już piąta edycja!

Jesteśmy doświadczonym zespołem programistów, który realizuje projekty dla klientów z U.S. w tym z Doliny Krzemowej. Jeżeli jesteś ambitny, ciekawy wyzwań, znasz angielski i chcesz przekonać się jak wygląda praca dla startup’ów z U.S., to doskonale trafiłeś!

Jakie będą twoje obowiązki?

  • pomożesz w budowaniu elementów systemu agregującego dane pobierane ze stron internetowych,
  • będziesz trenować system w celu poprawy skuteczności wybierania danych,
  • będziesz monitorował jakość danych przetwarzanych przez systemy,
  • nauczysz się i zastosujesz XPath do poprawienia jakości wybierania danych,
  • nauczysz się i zbudujesz skrypty automatyzujące proces pobierania danych,
  • nauczysz się i zaprogramujesz elementy skryptów używając Javascript,
  • nauczysz się i zaprogramujesz elementy systemu używając Python

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji projektów dla zagranicznego klienta z Doliny Krzemowej,
  • płatne praktyki z możliwością nawiązania dalszej współpracy po ich zakończeniu,
  • doskonałą atmosferę w pracy,
  • naukę pod okiem doświadczonych mentorów,
  • możliwość pracy zdalnej

Oczekujemy:

  • zaangażowania w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo) lub min 3/4 etatu,
  • sumienności i dokładności,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • chęci nauki i rozwijania umiejętności technicznych,
  • podstawowej znajomość co najmniej jednego z wybranych języków programowania: Javascript, Python, Ruby, bash, Java, NET/C#, PHP, C, C++

Wyślij swoje CV w języku angielskim.