Assunto
Głogów Małopolski Human Resources / Zasoby ludzkie
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 grudnia 2020. Zobacz aktualne

Pakowacz - Rogoźnica

Assunto Głogów Małopolski
2600 - 2800zł
Praca, Praca dodatkowa
Umowa zlecenie

Firma Rekrutacyjna Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej szuka pracownika na stanowisko:

 Pakowacz

lokalizacja: Głogów Małopolski (Rogoźnica), woj. Podkarpackie

Zadania:

- pakowanie pojedynczych komponentów w torebki foliowe

- zgrzewanie torebek

- pakowanie komponentów w pudełka kartonowe

Od Kandydatów oczekujemy:

- zaangażowania i chęci do pracy

- umiejętności pracy w zespole

- dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany (6:30 - 14:30, 14:30 - 22:30)

Nasz Klient oferuje:

- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanych standardach pracy

- przyjazne środowisko pracy

- wynagrodzenie 17 zł brutto

- pracę od poniedziałku do piątku (zdarzają się soboty pracujące)