PI Apartments
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 października 2020. Zobacz aktualne

Osoba do obsługi sekretariatu w kancelarii prawniczej

PI Apartments Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

PI Management, na zlecenie swojego partnera businessowego – znanej kancelarii prawniczej, specjalizującej się w obsłudze osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, szuka OSOBY DO OBSŁUGI BIURA (M/K)

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna biura
  • obsługa korespondencji przychodzącej/wychodzącej oraz firmowej poczty elektronicznej
  • nadawanie i przyjmowanie przesyłek pocztowych i kurierskich
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów
  • przyjmowanie gości, udzielanie informacji oraz obsługa spotkań
  • weryfikacja potrzeb i zamawianie artykułów biurowych i spożywczych do biura
  • wykonywanie pozostałych zadań, zleconych przez przełożonego

Nasze oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie ( studenci zaoczni, dyspozycyjni do podjęcia pracy poniedziałek - piątek )
  • doświadczenie na stanowisku administracyjno – biurowym ( mile widziane )
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakiet MS Office
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • samodzielność, umiejętność wyznaczania priorytetów i koordynowania kilku zadań jednocześnie
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • komfortowe warunki pracy
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres hr@pimanagement.pl w tytule podając nazwę stanowiska . Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeń rekrutacją oraz w rekrutacjach przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.