Eagle Recruitment
Kraków HR / Rekrutacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 lipca 2022. Zobacz aktualne

Order & Customer Service Specialist / Specjalista ds. zamówień i obsługi klienta (z językiem angielskim lub niemieckim)

Eagle Recruitment Kraków
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, zajmującej się projektowaniem oraz sprzedażą wysokogatunkowej ceramiki, poszukujemy osoby na stanowisko Order& Customer Service Specialist/ Specjalisty ds. zamówień i obsługi klienta (z językiem angielskim lub niemieckim).

Przyszły zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za komunikację z klientem
  • wprowadzanie zamówień do systemu SAP
  • rozwiązywanie problemów oraz udzielanie informacji o statusie zamówień
  • pełnienie nadzoru nad etapem realizacji zamówień (praca na powierzonym portfelu projektów)
  • wystawianie faktur oraz not korygujących
  • przygotowywanie raportów z kluczowych wskaźników wydajności

Oczekiwania pracodawcy:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • biegła znajomość jednego z języków: angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku (zarządzanie wieloma zadaniami w tym samym czasie)
  • znajomość pakietu MS Office (znajomość innych programów będzie mile widziana)
  • umiejętność szybkiego reagowania na problemy (sprawne przygotowanie/ opracowywanie rozwiązań)

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • klarowny system premiowy
  • dodatkowe świadczenia urlopowe/ dofinansowanie do wypoczynku oraz bony żywieniowe
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie