Medicover
Wrocław Medycyna / Farmaceutyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 sierpnia 2023. Zobacz aktualne

Optometrysta / Optometrystka

Medicover Wrocław
Nie podano
Praca

Zadania i cele

  • wykonywanie badania wzroku pod dobór okularów i soczewek kontaktowych,
  • doradzanie odpowiedniej korekcji dostosowanej do oczekiwań i potrzeb pacjenta,
  • badania wzroku dzieci po cykloplegii wykonanej przez okulistę oraz dobór soczewek kontaktowych,
  • stosowanie standardów obsługi klienta zgodnie z wymogami firmy.

Wymagania

Zatrudniamy osoby z dyplomem w zakresie Optometrii (numer Optometrysty jest dodatkowym atutem), posługujące się językiem angielskim, umożliwiającym swobodną komunikację z pacjentem.

Warunki zatrudnienia

  • zatrudnienie w oparciu o dowolny rodzaj umowy,​
  • prywatna opieka medyczna w Medicover dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru), zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover,
  • grupowe ubezpieczenie NNW i inne,
  • pracę z różnorodnymi pacjentami,
  • ścisłą współpracę z lekarzami okulistami,
  • gabinet wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do badań,
  • rozbudowany program szkoleń,
  • dostęp do platformy e-learningowej, która pomoże dalej rozwijać znajomości języka angielskiego,
  • program poleceń wewnętrznych – otrzymuj premie za polecenia znajomych do pracy.