Air-Com Pneumatyka Automatyka
Długołęka Przemysł / Produkcja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Opiekun produktu e-commerce

Air-Com Pneumatyka Automatyka Długołęka
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa, Staż
Umowa o dzieło, umowa zlecenie

Twoje zadania - będziesz je realizował po etapie wdrożenia:

  • wprowadzanie nazw, opisów, zdjęć i innych danych dla produktów oraz kategorii w sklepie internetowym
  • masowa edycja danych
  • import nowych produktów do sklepu

Nasze oczekiwania - możesz z nami pracować, jeśli ten profil pasuje do Ciebie i posiadasz:

  • znajomość MS Office, w szczególności Excela
  • własny laptop
  • znajomość HTML będzie mile widziana

Nasza propozycja - to tylko kilka najważniejszych informacji. Inne będą miłą niespodzianką:

  • umowa o dzieło lub umowa zlecenia
  • atrakcyjna stawka za godzinę
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 (niekoniecznie w pełnym wymiarze)
  • świetna atmosfera ;-)
  • możliwość współtworzenia największego sklepu z pneumatyką w Polsce