Forbis Group
Warszawa Budownictwo / Architektura
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 listopada 2021. Zobacz aktualne

Office Assistant / Recepcjonistka

Forbis Group Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż

Forbis Group istnieje na rynku nieruchomości komercyjnych od 2011 roku. Obecnie jesteśmy jednym z czołowych krajowych dostawców kompleksowych usług fit-outowych dla branży retail, HoReCa oraz powierzchni biurowych. Naszą siłą są ludzie - zespół młodych, kreatywnych projektantów, doświadczonych project managerów, sprawdzonych ekip budowlanych i zaufanych podwykonawców, którzy razem zapewniają wysoki profesjonalizm na każdym etapie realizacji projektu. Świadczymy usługi projektowe, budowlano-instalacyjne oraz dostarczamy meble, przygotowując lokali naszych Klientów pod klucz. Zapewniamy wyposażenie najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Przy każdej realizacji dokładamy wszelkich starań, aby powstałe wnętrze stało się idealną wizytówką Państwa działalności. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pierwsze wrażeniem można zrobić tylko raz.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko: Office Assistant / Recepcjonistka

OPIS STANOWISKA:

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, prowadzenie ewidencji faktur kosztowych, zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Obsługa spotkań w biurze
  • Zarządzanie administracją i zaopatrzeniem biura
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług
  • Wsparcie administracyjne pracowników firmy
  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań ułatwiających codzienne funkcjonowanie biura

PROFIL KANDYDATA:

  • Doświadczenie w zarządzaniu administracją biura
  • Doskonała organizacja pracy
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne, umiejętność współpracy z zespołem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania oraz podanie oczekiwanego wynagrodzenia netto.