Health&Beauty Clinic
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 czerwca 2023. Zobacz aktualne

Oferta Pracy dla Recepcjonistki

Health&Beauty Clinic Warszawa
3000 - 4000zł
Praca, Praca dodatkowa
Umowa zlecenie

Poszukujemy do naszej kliniki w Warszawie recepcjonistkę. Nasza klinika specjalizuje się w medycynie estetycznej i stomatologii. Stawia sobie za cel zapewnienie pacjentom poprawy zdrowia i urody.

Wymagania:

  • Sympatyczne usposobienie, wysoka kultura osobista
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języków obcych jest dodatkowym atutem
  • Mile widziana umiejętność obsługi systemów do umawiania wizyt/planowania grafików
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku recepcjonistki w klinice lub podobnej placówce medycznej

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Premie świąteczne
  • Wyjazdy integracyjne
  • Praca w prestiżowej klinice
  • Przyjazną i bezstresową atmosferę
  • Elastyczną formę zatrudnienia - Umowa o pracę, praca w poszczególne dni tygodnia

Zakres obowiązków:

  • Obsługa telefonu i skrzynki mailowej
  • Obsługa systemu rezerwacji
  • Obsługa i dbanie o klienta
  • Obsługa komputera i drukarki
  • Znajomość Social mediów

Podobne oferty

URBA Sp. z o.o.
Kraków
Nie podano
Nokia
Wrocław
Nie podano
Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij