Teleperformance Polska
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 lutego 2022. Zobacz aktualne

Obsługa Klienta Stałego

Teleperformance Polska Warszawa
do 3500zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji, uwielbiasz samochody i lubisz obsługę klienta, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zostań konsultantem ds. obsługi Klienta samochodów marki premium prosto z Bawarii! :)

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta poprzez mail, chat i połączenia przychodzące,
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania techniczne i związane z gwarancją samochodu,
  • Badanie satysfakcji Klienta,
  • Dbanie o najwyższy standard obsługi Klienta,
  • Realizacja jakościowych celi projektu.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta (mile widziane),
  • Język angielski na poziomie B1/B2,
  • Dyspozycyjność do pracy z biura od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00,
  • Pasja do motoryzacji - warunek konieczny :)

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • Stabilne zatrudnienie, na które COVID nie ma wpływu,
  • Realną możliwość awansu i rozwoju kariery,
  • Możliwość udziału w ponad 40 rodzajach szkoleń oraz dostęp do platformy e-learningowej i językowej,
  • Zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowej firmie, której kultura organizacyjna opiera się na tolerancji i różnorodności (zatrudniamy obywateli z ponad 55 państw).