CCIG Group Sp. z o.o.
Katowice Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 marca 2024. Zobacz aktualne

Obsługa Klienta Biznesowego

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, wyznaczamy trendy na rynku od 22 lat i nie zamierzamy się zatrzymać. Dołącz do nas i twórz z nami kolejne lata historii. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze klienta, a Tobie na początek oferujemy pracę na stanowisku:

Konsultanta Infolinii Obsługowej

Twoje zadania:
  • Wykonywanie połączeń wychodzących po realizacji zgłoszenia,
  • Edukacja Klienta w temacie dostępnych rozwiązań,
  • Obsługa zadań/zleceń/zapytań dotyczących produktów mobilnych,
  • Udzielanie informacji w obszarze powierzonych kompetencji,
  • Informowanie o aktualnych produktach i usługach,
  • Obsługa wewnętrznych systemów,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek naszego Kontrahenta.

Będziesz idealnym kandydatem, jeśli:

  • Jesteś osobą komunikatywną i wytrwałą,
  • Kreatywne myślenie i szukanie rozwiązań nie sprawia Ci problemu,
  • Chcesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie,
  • Szybko się uczysz nowych rzeczy,
  • Jesteś osobą zorientowaną na cel - dążysz do osiągnięcia najlepszych wyników,
  • Świetnie organizujesz swój czas - mile widziana dyspozycyjność min. 100 h w miesiącu.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wypłatę 2 razy w miesiącu - stałą podstawę 27,70 brutto/h oraz system prowizyjny,
  • Pakiet wdrożeniowy 'U know', który kompleksowo przygotuje Cię do pracy oraz bonus wdrożeniowy,
  • Możliwe przejście na pracę zdalną już po min. 50 godzinach za zgodą przełożonego,
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy,
  • Długofalową współpracę,
  • Konkursy z nagrodami,
  • Świetną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole,
  • Pomoc na każdym etapie współpracy,
  • Możliwości awansu w strukturach firmy. :)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta aplikuj - zadzwonimy do Ciebie i opowiemy o
szczegółach :)